Resultaten
Klimaatspel 'Waar zijn de rupsen?'
Twee koolmezen zijn wanhopig. Hun jongen schreeuwen om rupsen. Maar die rupsen blijken verdwenen ... Een waanzinnige moord? Een dwaze ontvoering? Een verschrikkelijke ziekte? Speel het spel 'Waar zijn de rupsen? ' en ontdek waarom.
Lees meer
Klimaatfietstocht voor het basisonderwijs
Hoe organiseer je in je eigen omgeving een klimaatfietstocht voor het basisonderwijs?
Lees meer
Klimaatfietstocht voor basis- en secundair onderwijs
Stap met je leerlingen op de fiets en ontdek samen het klimaatverhaal in je eigen schoolomgeving. Op een aantal stopplaatsen en via verschillende activiteiten ontdekken de leerlingen hoe ze met hun dagelijkse keuzes invloed uitoefenen op de klimaatverandering en wat ze eraan kunnen doen.
Lees meer
Openschooltuinendag
Op woensdag 21 mei 2025 zetten heel wat scholen in Vlaanderen hun schoolpoort open. Ze vertellen over hun traject van grijze speelplaats naar groene schooltuin. Dé dag dus om voorbeelden te bekijken, ervaringen uit te wisselen en ideeën op te doen!
Lees meer
MOS-schakels
Wil je als leerkracht je lessen rijkelijk stofferen met ervaringsgericht onderwijs in verband met duurzaamheid?
Lees meer